Elvana Gjata

+POST  EDIT
Elvana Gjata

Main Details

Career

Media

Publicity

Community

Features

96,048 views

Elvana Gjata relationship history


According to our records Elvana Gjata is currently single.

She previously dated Getoar Selimi in 2007.
Click on the photos to find out Who's Dated Who...

  • Elvana Gjata Divorce Profile
  • Elvana Gjata Wedding Married
  • Elvana Gjata Baby Relationship
  • Elvana Gjata Boyfriend "Encounter"
  • Elvana Gjata Husband On-Screen

Post Your Vote

Vote Results

Florian Mumajesi - 11 Votes
Getoar Selimi - 8 Votes

Vote for Elvana's Top Romance


Six Degrees of Dating

Connect any two celebrities to see how closely they are linked... romantically!
(e.g. Elvana Gjata)
(e.g. Justin Bieber)

Self


2003
Festivali i këngës (TV Show)
-

Post a comment:

Please login or register if you would like to continue participating in this forum.


DISCLAIMER
You are solely responsible for the comments and other content that you post. Who's Dated Who? accepts no responsibility whatsoever in connection with or arising from such content.


Comment guidelines: Please be respectful to other people when making comments on this page. Bullying and abuse will not be tolerated and may result in your account being banned. Due to feedback from our user community, comments are now only available to registered users.

Posted by Anteos Lalaj Fier
Reply

Elvana you are the best, im your great fan and i love you so much. Du bist einfach die beste. Ti je me e mira dhe me e bukura qe kan par syt e mi ke dhe nje ze te mrekullueshem. Une i jepja te gjitha vetem te takoja ty njeher love u

Posted by rineta
Reply

ELVANA you are the beSSt I Love You ELVANAA

Posted by loqkani
Reply

yll jeeeeeeeeee

Posted by edona
Reply

ooo valla elvan ma e bukuran e bottttt je veq kush ta ka inati ta ha zemren une jom nje pre jadhuruse ve e jotjaaaa

Posted by ninna_angel
Reply

elvana u r always the best and i love UUUUUUU so MuCh!!!! kissessssss 4u

Posted by adelajde
Reply

se kushhhhhhhhhhhhhh valleeeeeeeeeeeeeeeeeee? nqs bilbili se mbyll dot shpellen ia mbyll un neser n parajsen ton n shkoll.pupupupupu vetem angel qe sje ti moj mize e vogel vec angel sje

Posted by Gloria angel (Bilbili)
Reply

Bilbili s`pusho nai her mi Adelajde nga fshti Atje te banka ime se kush eshte nje mi i vogel mashtrues qe ngeli duke kenduar nje kenge per AMERIKEN dhe zysha s`e kapi dhe s`e kapi nai her pfff sa per Elvana Gjizen edhe Cilieta Gjoks 7 osht mo e bukur

Posted by adelajde
Reply

mbylle shpellen ti hipopotem me lesh. me ty e kam glori. mbylle ate shpelle gjigandeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Posted by gloria
Reply

Adelajde nga fshatti (uhuh ca emri) na i shpife posi posi ho mi se ene nai yll s`eshte jo pff

Posted by adelajde
Reply

o glori jam flavia po jam rgjistru me ket emer. ti do e mbyllesh ate shpelle se na e shpife ti jo un. hajd shnet e pare.

Posted by adelajde
Reply

o glori po t flas un po jam regjistru me emrin adelajda. na e shpife ti.e mos na caj sh koken se elvana eshte me e miraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Posted by GLORIA
Reply

HO MI FLAVIA

Posted by glori
Reply

flavia na i shpife

Posted by flavia
Reply

elvana nuk ka goc me tbukur se ty. njesh i perjetshem je. te kam sh xhan.

Posted by x3anisaa
Reply

elvana ur ah-mazing <33

Posted by majli
Reply

elvana je shume e mire je kengetarja me trup me te mire ne shqiperi uuuuuuu hi tech eshte ckemi tek apo tek e larte???kjo pyetje ka disa dite qe po me mundon ciao

Posted by bujar
Reply

je ma e forta,ma e qarta Elvana Gjata ta ha zemren..!

Posted by olsi
Reply

je e pa pare

Posted by besim
Reply

shum pidh je ahhh

Posted by fllanza
Reply

o sa e bukuri je si elvana gjata

Live Comments View (new)View All Comments (75)
FamousFix content is contributed and edited by our readers. You are most welcome to update, correct or add information to this page. Update Information

Top Contributors Today

  • halfgoofy
  • Mishgan
  • mandia27
  • Seegurke
  • kitty1119

Register Here to contribute to FamousFix. Login »

Join Now

Register to update information, save favorites, post photos, news stories and comments.

Already A Member?

Email


Password


Forgot Password?

Biography

View All »
Stili i muzikës së Elvanës përmban frymat R&B, Hip Hop dhe Pop. Por, Elvana siç është shprehur edhe vetë neper intervista , nuk ka një zhanër të konsoliduar, por gjithmonë me një larmi të ndryshme këngësh. Stili i tyre është i ndryshëm dhe secila ka projeksionin e vetë, duke mos krijuar kurrë përsëritje.Stili i muzikës së Elvanës përmban frymat R&B, Hip Hop dhe Pop. Por, Elvana siç është shprehur edhe vetë neper intervista , nuk ka një zhanër të konsoliduar, por gjithmonë me një larmi të ndryshme këngësh. Stili i tyre është i ndryshëm dhe secila ka projeksionin e vetë, duke mos krijuar kurrë përsëritje

Snapshot

First Name
Last Name
Full Name at Birth
Elvana Gjata
Age
Date of Birth
Birthplace
Height
Build
Eye Color
Hair Color
Star Sign
Sexuality
Straight
Religion
Ethnicity
Nationality
Occupation Category

Desktop | Mobile
This website is part of the FamousFix entertainment community. By continuing past this page, and by your continued use of this site, you agree to be bound by and abide by the Terms of Use. Loaded in 0.03 secs.
Terms of Use  |  Copyright  |  Privacy
Copyright 2006-2016, FamousFix