Greta Koci  Albanian

Current Status

According to our records, Greta Koci is possibly single.

Contribute

Help us build our profile of Greta Koci! Login or register to add information, pictures and relationships, join in discussions and get credit for your contributions.

Discussions

Posted commentsView all comments (15)

albaniaFeb 11, 2012

greta je yll bote shpirti im je vetem ti zemra ime je vetem ti s te nderroj me asni

albaniaFeb 10, 2012

yll bote sa bukur ke dal mua me pelqen shume si ke dal si e merzitme

albaniaFeb 10, 2012

greta je yll mezi pres te shoh ne televizor ti je shoqja ime e di dhe ti se kush jamm

janiApr 9, 2011

greta je nje kengetare shume e bukr te kanga shprese kerkon nga ti e kishe bere shume bukur te dua pergjithmone jani je miss shqiperia

eliJan 31, 2011

greta je nje kengetare shumme e mire un jam kusherira jote ne qoftese me njeh jam kusherira e 2-te jemi takuar njeher te pallati i kultures ne berat te uroj jete te lumtur dhe suksese ne vazhdim

KECIJun 30, 2010

SHUM NICE


Join the FamousFix discussion board >>

Greta Koci

Greta Koci
Age
24
Zodiac

Recommended

Six Degrees

Connect any celebrity with Greta Koci to see how closely they are linked... romantically!

&
Recent connections involving Greta Koci

  About

  First Name Greta
  Last Name Koci
  Full Name at Birth Greta Koci
  Age 24 years
  Birthday 21st September, 1991
  Birthplace Kuçovës, Albania
  Zodiac Sign Virgo
  Nationality Albanian
  Sister Eni Koci
  More about Greta Koci
  Less about Greta Koci