Teuta Krasniqi

Teuta Krasniqi
Married

Teuta Krasniqi  Kosovar Actress

Who is is she dating right now?

Blero Muharremi and Teuta Krasniqi are married.

Relationships

Teuta Krasniqi has had no other relationships that we know of.

About

Teuta Krasniqi is a 31 year old Kosovar Actress born on 26th July, 1985 in Kosovo. Her zodiac sign is Leo

Teuta Krasniqi is listed

Contribute

Help us build our profile of Teuta Krasniqi! Login to add information, pictures and relationships, join in discussions and get credit for your contributions.

Relationship Statistics

TypeTotalLongestAverageShortest
Married1 8 years, 7 months - -
Total1 8 years, 7 months - -

Details

First Name Teuta
Last Name Krasniqi
Full Name at Birth Teuta Krasniqi-Muharremi
Age 31 years
Birthday 26th July, 1985
Birthplace Kosovo
Build Slim
Eye Color Brown - Dark
Hair Color Blonde
Zodiac Sign Leo
Religion Muslim
Ethnicity White
Nationality Kosovar
Occupation Actress
More about Teuta Krasniqi
Less about Teuta Krasniqi
edit

Dating History

Partner Comparison

NameAgeZodiacOccupationNationality
Teuta Krasniqi31 LeoActress
Kosovar
Blero Muharremi38 CancerSinger
Kosovar

Children

NameGenderBornAge
TaraFemale

Discussions

Posted commentsView all comments (25)

ArbanaFeb 26, 2012

Te dua teuta(saranda) dhe ty bleri jeni fansat emi me te bukur urrra ........uuuhh jeni qifti me i mir ne BOT

jaSep 2, 2010

shun jeni te bukur zeshkanja ju doa shum

JetaJun 23, 2010

Teuta pa ty nuk u kqyr Kafeneja jon ti e bon at show te famshum, prej se ke shku nuk e kam kqyr ishalla ne sezonit tjeter je aty

arianaMay 29, 2010

shum je e mir bre teuta urim martesa e u trashekofshi

tungMay 19, 2010

tung aka lind teuta

luaniMay 6, 2010

urime lindja e foshnjes ishalla ka suksese si prind e bebes veq vazhdoni jeni ma te mirt

ruhaniDec 8, 2009

teuta je ma e mira ste meriton blero qfar uji pini ti dhe familja juaj qe jeni talenta.

luljetaOct 27, 2009

teuta je shume e buker ska fjal per ty je nder aktoret me te mira kosove te pershndes perzemersisht

lauretaOct 23, 2009

urime fejesa

lauretaOct 23, 2009

urime fejesa jeni mat miret sidomos teuta ???/ ?? po ashtu edhe blero

rejhaneSep 22, 2009

tung blero urime urime fejesa hej jeni qifti ma i mir i 2009 besoj se keni me kan edhe ne 2010 ok tung blero qao je ma i mir


Join the FamousFix discussion board >>

Recommended

Contributors

Top Contributors for Teuta Krasniqi

Edit Page

Help keep Teuta Krasniqi profile up to date.

Six Degrees

Six Degrees Connections

Connect any celebrity with Teuta Krasniqi to see how closely they are linked... romantically!

&
Recent connections involving Teuta Krasniqi