Greta Koci

Greta Koci

Greta Koci  Albanian

88
edit
Age
30
Zodiac

Who is she dating right now?

According to our records, Greta Koci is possibly single.

Relationships

We have no records of past relationships for Greta Koci.

Contribute

Help us build our profile of Greta Koci! Login to add information, pictures and relationships, join in discussions and get credit for your contributions.

Details

First Name Greta
Last Name Koci
Full Name at Birth Greta Koci
Age 30 years
Birthday 21st September, 1991
Birthplace Kuçovës, Albania
Zodiac Sign Virgo
Nationality Albanian
Sister Eni Koci
More about Greta Koci
Less about Greta Koci

Discussions

Posted commentsView all comments (15)

albaniaFeb 11, 2012

greta je yll bote shpirti im je vetem ti zemra ime je vetem ti s te nderroj me asni

albaniaFeb 10, 2012

yll bote sa bukur ke dal mua me pelqen shume si ke dal si e merzitme

albaniaFeb 10, 2012

greta je yll mezi pres te shoh ne televizor ti je shoqja ime e di dhe ti se kush jamm

janiApr 9, 2011

greta je nje kengetare shume e bukr te kanga shprese kerkon nga ti e kishe bere shume bukur te dua pergjithmone jani je miss shqiperia

eliJan 31, 2011

greta je nje kengetare shumme e mire un jam kusherira jote ne qoftese me njeh jam kusherira e 2-te jemi takuar njeher te pallati i kultures ne berat te uroj jete te lumtur dhe suksese ne vazhdim

KECIJun 30, 2010

SHUM NICE


Join the FamousFix discussion board >>

Recommended

Contributors

Top Contributors for Greta Koci

Edit Page

Help keep Greta Koci profile up to date.

Six Degrees

Six Degrees Connections

Connect any celebrity with Greta Koci to see how closely they are linked... romantically!

&
Recent connections involving Greta Koci